תמונות קנבס

תמונה יפה זה משהו שתמיד נשאר באופנה. אבל מסתבר שיש תמונה ויש תמונה. את עיצוב הבית או המשרד, את עיצוב העסק או חלל העבודה ניתן לשפר באמצעות הדבר הבא - תמונות קנבס. יש לכם תמונה רגילה או תצלום שמגיע לו מקום של כבוד? יש לכם לוגו או סימן מסחרי שתרצו למקום באופן מרשים על הקיר, באופן שאי אפשר לפספס? בחברת מדבוקה, המומחים לשילוט ולמיתוג יבצעו עבורכם גם מתיחת תמונת קנבס כפי שרק תרצו. תמונה קטנה יחסית? תמונה בגודל בינוני או אפילו תמונת ענק? עיצבו בסגנון של קולז' מרשים או שילוב דמוי פסיפס מרהיב? פנו למדבוקה והחיים יהפכו להרבה יותר צבעוניים ומרהיבים!

תמונות של הבית ושל המשפחה 
אילו מן תמונות קנבס נחוצות לכם? במדבוקה יבצעו עבורכם מתיחת בד קנבס לכל מטרה. זה יתאים, אם למשל אם יש לכם תמונות מרהיבות של הבית ושל המשפחה. זהו אחד הטרנדים החמים של השנה - הפיכת צילומים שונים, ייצוגים או חופשיים, שובבים או רציניים, ליצירות אומנות שאפשר למקם בסלון. 

יש לכם צילומים או ציורים מעשה ידיכם? תמונות של הילדים או של הנכדים? צילומי סלפי שפשוט חייבים להגדיל ולתת להם ערך מוסף? אל תוותרו על השדרוג שנקרא תמונות קנבס. אל תוותרו על האיכות של מדבוקה וגם אתם תראו כיצד תמונות על בד קנבס של המשפחה יהפכו את הבית למרשים במיוחד. 

תמונות באומנות, בעיצוב ובמיתוג 
אין ספק כי לא רק לטובת האומנות הביתית תמונות קנבס יכולות לעבוד. ניתן בהחלט להזמין מתיחת תמונת קנבס גם כאשר יש ברשותכם תמונה שהיא יצירת אומנות או הדפס יקר המציאות או יקר ערך. לא פחות חשוב לזכור כי באמצעות קנבס בעיצוב הנכון תוכלו לקבל גם יופי של מיתוג עסקי. אם חשבתם כי לוגו על נייר המכתבים ימשוך את העין, חשבו נא כיצד תמונה גדולה של הלוגו או של הסלוגן ימשכו את תשומת הלב של כל עובר ושב. כל מי שיגיע למשרד או אל החנות יבחין מיד בתמונה מרהיבה שאין כמותה. 
 

גם אם יש לכם קליניקה או מרפאה, גם אם יש לכם משרד ליחסי ציבור או משרד ליעוץ עסקי, תמונות קנבס יפות תאפשרנה לכם לייצר נראות מעולה. לאחר מתיחת בד קנבס תוכלו להפוך סיסמא שיווקית ליצירת אומנות ולוגו נחמד לבעל אפקט אפקטיבי במיוחד. 

רוצים להדפיס תמונות על בד קנבס? רוצים לעצב את הבית באמצעות תמונות מרהיבות, טפטים או מדבקות לבחירה במגוון סגנונות? רוצים פתרונות למיתוג העסק, הדפסות בעיצוב אישי ופתרונות שילוט איכותיים שיתנו לכם את המקום הראוי במלחמה על תשומת הלב של הלקוחות? תנו לניסיון של מדבוקה לעצב לכם את החזון למציאות ותראו כיצד גוונים יפים לובשים צורה עוד יותר יפה ועוד יותר מיוחדת. 

למתן שירות אישי
והגעה עד בית העסק חייגו

072-33-80-357
או מלאו פרטיכם:
 
טלפון
072-33-80-357
כתובת
חיים כהן 30, פתח תקווה
למתן שירות אישי והגעה עד בית העסק
חייגו 072-33-80-357 או מלאו פרטיכם בטופס:
נציגנו יחזרו אליכם בהקדם!