קנבס

כיום קצת קשה להאמין שהבד שנקרא קנבס שימש פעם בעיקר ליצירת מפרשי אוניות, שקים או בדים למטרות תעשייתיות שונות. כיום, בד זה, שהפך לשם נרדף לאיכות, משמש לצורך הדפסת יצירות שונות ואף גדולי האומנים משתמשים בו למיטב יצירותיהם. מלבד העובדה שניתן למצוא אותו במוזיאונים השונים, בגלריות הנחשבות ובתצוגות, הוא גם משמש רבות לעיצוב הבית. תמונות קנבס לבית מאפשרות לכל אחד ליפות את קירות הבית בקלות ובסטייל. בחברת מדבוקה, שהחלה את דרכה כחברה להפקת שלטים ופתרונות שילוט מתקדמים, עוסקים כיום גם בהפקה ובעיצוב בקנבס. ניתן להזמין כל עבודה, בכל סדר גודל, בלוח זמנים קצר להפליא. 

עיצוב תלת ממדי 
כאשר מבקשים מהציבור הרחב לדמיין לעצמו תמונת קנבס כזאת או אחרת, הוא עשוי לתאר תמונת נוף של פרדס או אחו. ישנם כאלה שמתארים יצירות אומנות קלאסיות המוכרות להם ואחרים מספרים על אוניות המפליגות בים או על בתי המלוכה הידועים של אירופה, שהזמינו את דיוקנאותיהם מגדולי האומנים. אבל מסתבר שעל גבי בד איכותי ניתן להשיג כיום גם דבר מה חדשני ושונה לחלוטין. כיום, ניתן להפיק תצורות המעניקות אשליה מושלמת של עומק ובמילים אחרות – תמונת תלת ממד.  

האפשרות לבצע עיצוב תלת ממדי לקחה את האומנות השימושית צעד גדול קדימה. האשליה של עומק יכולה לבוא לידי ביטוי בתמונה קטנה למדי, אבל ניתן באותה המידה לקחת את הדברים לגודל הרבה יותר משמעותי. מה למשל? אפשר לעצב תמונה גדולה מאוד על בסיס דגמים קיימים או בעיצוב אישי, לרבות טפט תמונה תלת מימד. במדבוקה תוכלו למצוא עיצובים מעולים לבחירה, שיקשטו לכם את הבית, את הסלון את חדר האורחים או את חדר העבודה. ישנם עיצובים מעולים שיתאימו גם למשרדים, למיטב החברות והארגונים. 

טפט במקום לשפץ 
לא חייבים להיות ציירים דגולים בכדי להעריך את טיבו של הבד קנבס שיודע להעניק לכל תמונה איכות ויופי משופרים. אבל מסתבר שניתן להשתמש בטפט מהבד האיכותי הזה גם בכדי לשפר את עיצוב הבית באופן שעד כה ניתן היה להשיג רק על ידי שיפוץ מושקע מאוד. בחברת מדבוקה ניתן להשיג בדים לעיצוב ואפשר גם להזמין טפט קיר בריקים. באמצעות הטפט המיושם על גבי הקיר, בדיוק בגודל הרצוי, מקבלים את הרושם שמדובר בקיר לבנים קלאסי, העשוי מבריקים מקוריים. 
 

רוצים לשפר את עיצוב הבית? קנבס יאפשר לכם להגשים את המטרה במהירות ובמחיר נוח. השתמשו בטפטים או הדפיסו תמונות קנבס לבית והבית ייראה חדש, כאילו עבר שיפוץ של ממש!

יופי של השראה
במדבוקה אוהבים יצירתיות, יופי, בדי קנבס ומדבקות עיצוב איכותיות. במדבוקה תוכלו להזמין יופי של טפט תמונה תלת מימד, שיתאים לטעמכם ויעצב את סביבתכם. בחרו טפט קיר בריקים שנראה לכם מושלם, בחרו תמונות נפלאות וסביבת המגורים או העבודה שלכם תתמלא בהשראה וביופי. 

למתן שירות אישי
והגעה עד בית העסק חייגו

072-33-80-357
או מלאו פרטיכם:
 
טלפון
072-33-80-357
כתובת
חיים כהן 30, פתח תקווה
למתן שירות אישי והגעה עד בית העסק
חייגו 072-33-80-357 או מלאו פרטיכם בטופס:
נציגנו יחזרו אליכם בהקדם!