קנבסים גדולים

השימוש בקנבס עבור ציורים, יצירות אומנות והדפסים איננו חדש. לפני שנים רבות נהגו מיטב האמנים והיוצרים לצייר בצבעי שמן מעולים על גבי קנבסים, ולא מדובר רק בגדלים הסטנדרטיים. גם כיום, יש בנמצא לצד הבדים בגדלים הקטנים או הסטנדרטיים גם קנבסים גדולים ואף גדולים מאוד. בחברת מדבוקה יודעים לספק לכם פתרונות גדולי מידות וניתן להזמין אף טפט לקיר בעיצוב אישי. יש לכם חלומות גדולים? זקוקים למיתוג העסק על בסיס שלטים גדולים או פתרונות מעולים בהדבקה? לחברת מדבוקה כל הפתרונות – ובגדול. 

קנבסים וטפטים – לחשוב בגדול
באמצעות קנבסים גדולים ניתן לעצב גם את הבתים היוקרתיים ביותר, גם את משרדי הפאר, גם את בתי העסק וגם את הגלריות הנחשבות. פתרונות מסוג זה, הנעשים במיומנות, נראים ללא ספק נהדר. גם הטפטים, זה כבר לא סוד, חזרו לאופנה אלא שכיום הם נראים הרבה יותר עדכניים, הרבה יותר מרהיבים והרבה יותר מיוחדים. בין היתר, ניתן למצוא טפטים לקיר לבנים שנראים ממש כמו הדבר האמיתי. אם אתם רוצים שהבית שלכם ייראה יותר חדש ויותר מיוחד, לא צריך להזמין בריקים או לבנים של ממש. כל מה שצריך זה ליצור את הרושם שיש לכם קיר לבנים אמיתי, אותנטי. באמצעות טפט מעולה, זה אכן אפשרי. 

בעזרת בתי עסק כדוגמת מדבוקה, איש לא צריך לחשוש לחשוב בגדול. קנבסים גדולים? זה ממש לא משימה בלתי אפשרית. יש לכם צורך בפתרונות להדפסות גדולות מידות? יש לכם יצירת אומנות גדולה שזקוקה למתיחה? כל הפתרונות, בשיא המקצועיות. מיתוג עסקי, פתרונות של עיצוב גרפי, שיפור תמיתי באמצעים חדשניים, במדבוקה ילוו אתכם עד לשביעות רצונכם המלאה. מתיחת בד קנבס על מסגרת עץ? לא משנה מהו הגודל של הקנבס שאליו אתם נושאים עיניים – אצלנו הוא יטופל באופן הראוי, ויזכה למקום הראוי לו באופן ייצוג ומרשים. 
 
 

כל הפתרונות לנראות מעולה
מה אפשר לעשות באמצעות קנבסים גדולים? אפשר באמצעותם ליצור סביבת עבודה מיוחדת, למתג חללי עבודה משותפים, לעצב משרדים. גם באמצעות טפט לקיר בעיצוב אישי ניתן להשיג תוצאות מרהיבות עבור בתי עסק שונים, עבור מסעדות, עבור משרדי פרסום, עבור משרדי עורכי דין ועבור כל מי שרוצה ליהנות מתדמית משופרת המתאימה לימינו אלה. 

ולא רק משרדים יכולים להיראות מרשימים מאוד בזכות פתרונות כגון קנבסים גדולים או טפטים מיוחדים. כמו כן מלבד טפטים לקיר לבנים יש בנמצא עוד מגוון פתרונות הדבקה לעיצובים עסקיים או ביתיים. במדבוקה יעזרו לכם לרתום את כל הפתרונות, לרבות מדבקות מעוצבות המתאימות לזכוכית, לחלונות ראווה, למראות, לרכבים ולקירות. ישנן מדבקות בעיצוב דמוי ויטראז' ועוד מגוון פתרונות לשילוט ולפרסום. צריכים מיתוג? מתיחת בד קנבס על מסגרת עץ? עיצוב שילוט ברמה גבוהה? מדבוקה תייצר עבורכם נראות מעולה, שאי אשפר להישאר אדישים כלפיה. 

למתן שירות אישי
והגעה עד בית העסק חייגו

072-33-80-357
או מלאו פרטיכם:
 
טלפון
072-33-80-357
כתובת
חיים כהן 30, פתח תקווה
למתן שירות אישי והגעה עד בית העסק
חייגו 072-33-80-357 או מלאו פרטיכם בטופס:
נציגנו יחזרו אליכם בהקדם!