עיצוב משרד עו"ד

אין להתייחס בקלות ראש לתדמיתו של עורך הדין ושל משרדו. כאשר לקוח מבקש לשכור את שירותו של עורך דין למטרה כזאת או אחרת, הוא שם לב לא רק לתעודות המעטרות את הקיר. הלקוח מביט בעיצוב הכולל של המשרד והדבר משפיע עליו באופן חד משמעי. התדמית בהחלט מעצבת מציאות. יש לכם משרד עו"ד חדש? רוצים לרענן את העיצוב של המשרד הוותיק? חברת מדבוקה מתמחה בעיצוב מיטב המשרדים. מבצעים עיצוב משרד עו"ד באופן יוצא מן הכלל, ליצירת התדמית הרצויה. מאחורינו ניסיון עשיר בעיצוב עסקים, עיצובי חנויות, עיצוב משרד פרסום ועוד. 

העיצוב שמשרה רצינות 
עורכי דין מספקים שירותים חשובים ביותר לציבור, עריכת חוזים, ליווי במשא ומתן עסקי, ייצוג בתביעות מנהלתיות, ייצוג פלילי ועוד. תפקידו של עורך הדין נחשב לרציני ביותר ונדרשת בקיאות רבה בענייני חוק ומשפט. על פי רוב, עיצוב משרד עו"ד ייעשה באופן כזה שתתקבל תדמית רצינית, מיושבת, לפעמים גם יוקרתית. אין לכחד כי מיתוג עיצוב בהחלט נלקח בחשבון. גם מיטב משרדי עורכי הדין בארץ נעזרים במיתוג מקצועי המבדיל בין המשרד האחד לבין המשרד השני. 

רוצים להוביל מהפך במשרד? להיפטר מעיצוב מיושן, עייף ולא עדכני? במדבוקה ישלימו את הפערים. אנו מתייחסים בכל הרצינות לכל עיצוב משרד עו"ד לכל לקוח ולקוח. מאחורינו ניסיון רב בעיצוב על רבדיו השונים, לרבות עיצוב פנים תדמיתי יוצא מן הכלל. 

עיצוב שמתכתב עם החלל 
אין די בפתרונות ריהוט יפים ובכוננית של ספרי משפט כדי להשלים את המלאכה של עיצוב משרד עו"ד. במהלך העיצוב יש להתייחס לגודלו של המשרד, לאופן ההתפרשות של החלל, למבנה החדרים ולכלל האזורים. לעומת עיצוב משרד פרסום, שבדרך כלל יבקש להשיג את המטרה על ידי בחירה בקו צעיר, דינאמי ועדכני מאוד, את משרד עורכי הדין יש לעצב באופן אחר. העיצוב צריך לשדר יותר יישוב דעת, משהו שיש בו ממסורת הדורות.

אחרי הכל, עבור הציבור משרדי עורכי הדין מיצגים משהו משלטון החוק, משהו מהשמירה על ערכים, על דמוקרטיה, על שוויון ועל צדק. עיצוב "שובב" שיתאים לעסקי הפרסום בהחלט לא יתאים לצורך כך. 
 

עיצוב, זהות ואופי 
גם אם אתם מרוצים מהעיצוב הכללי של המשרד שלכם, כמעט תמיד יש מה לשפר. לא מומלץ לקפוא על השמרים כאשר אחרים מתעדכנים. רוצים גם אתם לשפר את המיתוג? רוצים באמצעות מיתוג עיצוב להפוך את המשרד להרבה יותר נעים לעין, כזה שמקרין יותר נינוחות? עיצוב משרד עו"ד זה אחד הדברים האהובים עלינו במדבוקה. יש לנו ניסיון עשיר בעיצוב תוך שימוש בשלטים, בטפטים לקירות, בפתרונות שמשפרים תדמית וזהות. בעזרת עיצוב פנים תדמיתי תעניקו יותר זהות ואופי למשרד שלכם. כך תיהנו מסביבת עבודה נעימה יותר ותייצרו את הרושם הרצוי בעיני הלקוחות, כבר מהמבט הראשון. 

למתן שירות אישי
והגעה עד בית העסק חייגו

072-33-80-357
או מלאו פרטיכם:
 
טלפון
072-33-80-357
כתובת
חיים כהן 30, פתח תקווה
למתן שירות אישי והגעה עד בית העסק
חייגו 072-33-80-357 או מלאו פרטיכם בטופס:
נציגנו יחזרו אליכם בהקדם!