עיצוב משרדי פרסום

ישנם עסקים שמוכרים מכוניות. ישנם עסקים שמוכרים מוצרי מזון. יש עסקים שמוכרים יעוץ פיננסי ויש חברות שמוכרות פתרונות מחשוב או מערכות מידע. אבל יש זן מיוחד של עסקים שמוכרים בראש ובראשונה תדמית. אלה הם חברות הפרסום ולכן – מבחינת עיצובית הן צריכות להתהדר בסגנון מובחן ובלתי מתפשר. מחפשים שירות מעולה של עיצוב משרדי פרסום? אנו, בחברה מדבוקה מתמחים בעיצוב כל סוגי העסקים, בהתאמה לתדמית מבוקשת. מאחורינו ניסיון עשיר בעיצוב חנויות, עיצוב משרדי עורך דין, עיצוב חללי עבודה וכמובן – משרדי פרסום מהשורה הראשונה. 

עיצוב ברור ומובהק
יש מקומות שבהם ניתן בהחלט להסתפק בעיצוב מינימליסטי. יש עסקים שעבורם, המיתוג הנכון יהיה עדין באופיו. אבל כאשר עסקינן בתחום השיווק או הפרסום, אין דבר כזה עיצוב שנחבא אל הכלים. עיצוב משרדי פרסום לא חייב להיות הכי בומבסטי בעולם, אבל זה חייב להיות עיצוב ברור, מובהק, בעל אמירה חדה. חברת מדבוקה מתמחה בעיצוב ומיתוג לארגונים לעסקים, ברמה גבוהה ובסטנדרטים מעולים. לצד עיצובים של משרדי פרסום, ניתן שירות יעיל גם של עיצוב סביבת עבודה לחברות הייטק, עיצובי סטארט אפ וחללי "אופן ספייס".

מגיע לכם העיצוב הטוב ביותר 
מדוע עיצוב משרדי פרסום חייב להיות מושקע מאוד? מדוע זהו עיצוב שחייב להיות מובהק, מובחן, אטרקטיבי ומושך את העין? המציאות הזאת נשענת על העובדה הפשוטה שמשרדי הפרסום הם בעצמם אלה הבונים תדמיות, מיתוג ומודעות עבור לקוחותיהם. משרד שאין לו תדמית אסתטית אטרקטיבית, משרד שלא נתפס כמעוצב באופן מלהיב, לא ממש יצליח לשכנע לקוחות שהוא יוכל לעשות את עבודת המיתוג והפרסום עבורם. 

עם כל החשיבות הטמונה בעיצוב חללי עבודה או עיצוב סביבת עבודה לחברות סטרט אפ, מלאכת העיצוב עבור משרדי הפרסום חייבת להיות ברמה גבוהה במיוחד. חברת מדבוקה מתמחה בעיצוב תוך שימוש במוטיבים חדשניים, תוך שימוש בטפטים מלהיבים המולבשים על קירות, תוך שימוש בשלטים, במודלים תלת ממדיים והדפסות מרהיבות. עוסקים בפרסום? מגיע לכם העיצוב הטוב ביותר!
 

מחויבים לתוצאות מעולות
כשאנו מתכננים עיצוב משרדי פרסום אנו מודעים היטב לכך שכל פרט ופרט חייב להיות מושלם. גם כאשר אנו לקוחים על עצמנו פרויקט של עיצוב משרדי עורך דין אנו משקיעים מעל ומעבר אך כאשר מדובר במשרדי פרסום – העבודה שלנו היא לתת יותר. 

תהליך של עיצוב משרדי פרסום לא מתקדם לשום מקום ללא בניית קונספט וללא התייחסות לזהות של הלקוח. בכל עיצוב סביבת עבודה לחברות הייטק בונים רעיון וקונספט לפני שניגשים לביצוע, אך כאשר מדובר במשרדי פרסום – רמת ההעמקה תהיה, בדרך כלל, אחר לגמרי. 

מחפשים עיצוב מלהיב, עם אמירה, עם ייחוד, עם עומק? במדבוקה אנו ערוכים לספק לכל לקוח את העיצוב המתאים, המתכתב עם המיתוג המתבקש. עיצוב סביבת עבודה לחברות סטרט אפ מהשורה הראשונה? עיצוב למפרסמים הטובים ביותר? אנו מחויבים תמיד לתוצאות מעולות. 

למתן שירות אישי
והגעה עד בית העסק חייגו

072-33-80-357
או מלאו פרטיכם:
 
טלפון
072-33-80-357
כתובת
חיים כהן 30, פתח תקווה
למתן שירות אישי והגעה עד בית העסק
חייגו 072-33-80-357 או מלאו פרטיכם בטופס:
נציגנו יחזרו אליכם בהקדם!