מתיחת קנבס

ציורים שונים המודפסים על גבי קנבס לא ייראו במיטבם אם לא תבוצע מתיחת קנבס בצורה מקצועית ומדויקת. כך גם ראוי לבצע כאשר מדובר בהדפסים ייחודיים, יצירות אומנות וכיוצא בזה. אנו, בחברת מדבוקה אוהבים ליצור ואוהבים יצירות. אנו מתמחים בביצוע מתיחת קנבס על לוח עץ באופן מקצועי ואיכותי במיוחד. 

לתת את הכבוד ליצירות האומנות 
אם אתם עוסקים בציור, אם אתם מציירים ציורי שמן על בד או שאולי הילדים שלכם משתתפים בחוג רציני לציור, אין ספק כי כדאי לכם לדעת יותר על מתיחת קנבס. את המתיחה יש לבצע באופן מחושב ביותר, על מנת שהתמונה, היצירה, תיראה במיטבה, כך שהצבעים, הטקסטורה, העיצוב – הכל יופיע בצורה הנכונה. במדבוקה ניתן להזמין מתיחת תמונות קנבס בכל גודל ולכל מטרה. אם גם אתם, ממש כמונו, רוצים לתת את הכבוד ליצירות האומנות החשובות שלכם, אין ספק שגם אתם תהיו מרוצים מהתוצאה. 

נראות ברמה אחרת
לא רק לצרכים ביתיים ניתן להזמין מתיחת קנבס בלתי מתפשרת. גם בבתי עסק שונים, במרפאות, בקליניקות, בחברות הייטק ניתן למצוא יצירות אומנות שונות שנועדו לפאר את הקירות. היצירות הללו מגלמות בחובן טעם טוב והן יוצרות אווירה נעימה מאוד. אך כדי שהנראות תהיה באמת ברמה אחרת, לא מספיק לתלות את התמונה על הקיר, כמו שהיא. תהליך המתיחה מעניק את הרושם הרצוי, ממש כמו בגלריות הנחשבות ובמוזיאונים המובחרים. מלבד מתיחה על גבי מסגרת, ניתן גם לבצע מתיחה של קנבס על לוח עץ. היד המקצועית של מדובקה תבצע עבורכם את המלאכה באופן הטוב ביותר האפשרי. 

רצינות בלתי מתפשרת
מזה שנים שחברת מדבוקה עוסקת בהשקה שבין המסחריות לבין האומנות. במדבוקה מספקים מזה שנים שירות של יצירה ועיצוב שלטים לעסקים, התקנת שילוט מיוחד, לרבות פתרונות תלת ממד והפקת מדבקות איכות בגימור מעולה. עבור מדבוקה, החיבה לאומנות וליופי הביאה באופן טבעי לאספקת שירות מתיחת קנבס, באותה מסורת מקצועית המלווה את בעלי החברה למעלה מעשור שנים. אותה מקצועיות שמתבטאת בשביעות הרצון של הלקוחות הזקוקים לפתרונות שילוט באה לידי ביטוי גם בשירות מתיחת קנבס על לוח עץ. אותה רצינות בלתי מתפשרת מתגלה פעם אחר פעם, בכל יום מחדש. 
 

שדרגו את הקיר – בקלות 
נחוץ לכם שירות של מתיחת קנבס, לכל מטרה שהיא? לא יודעים מי יוכל לבצע עבורכם מתיחת תמונות קנבס ברמה מקצועית גבוהה ביותר? חברת מדבוקה בניהולו של דויד אזולאי משקיעה בכל לקוח ובכל עבודה. גם המחירים הנגבים מהלקוחות המרוצים סבירים ביותר והלקוחות הממליצים הם כרטיס הביקור הטוב ביותר.

יש לכם ציור או צילום ואולי הדפס על גבי קנבס איכותי? קנבס על לוח עץ ייראה נהדר גם על הקיר שלכם! רוצים לשדרג את הקיר שלכם? אנו נעזור בכך ונפיק את התוצאה הטובה ביותר. 

למתן שירות אישי
והגעה עד בית העסק חייגו

072-33-80-357
או מלאו פרטיכם:
 
טלפון
072-33-80-357
כתובת
חיים כהן 30, פתח תקווה
למתן שירות אישי והגעה עד בית העסק
חייגו 072-33-80-357 או מלאו פרטיכם בטופס:
נציגנו יחזרו אליכם בהקדם!