מיתוג חלל עבודה במרכז

כולנו חשופים למותגים, בין אם כצרכנים ובין אם כיצרנים או כמשווקים. למעשה, לא רק מוצרים בדידים מהווים כיום מותג אלא גם ארגונים ואפילו יחידות ארגוניות קטנות, שבתוך החברות הגדולות. בסביבה שבה המיתוג הוא חלק מהמציאות, לכל מיתוג חלל יש משמעות רבה. במיוחד במרכז העסקי, במרכז הארץ, מקובל לעצב את חללי העבודה לא רק באופן פונקציונלי אלא גם ברמה המותגית. מחפשים שירות של מיתוג חלל עבודה במרכז? חברת מדבוקה תסייע לכם בכך, מהמסד ועד הטפחות. 

טשטוש הגבולות המסורתיים
מדוע מיתוג חלל עבודה במרכז הפך לנכון כל כך? מדוע קיים הביקוש לתהליכי מיתוג חלל עבודה בהרצליה, בכפר סבא ובכל ערי הסביבה? במידה רבה זוהי התוצאה של חלל העבודה המודרני שמטשטש את הגבולות המסורתיים. אם פעם לכל עובד היה חלל עבודה נפרד ומבודל, הרי שכיום הגישה השלטת היא הפוכה לחלוטין. גישת ה"אופן ספייס" מייצרת סביבת עבודה משותפת, שבה כלל העובדים מתפקדים כיחידה שבה השלם עולה על סך החלקים. 

הרעיון שמאחורי מיתוג חלל עבודה במרכז הינו לקדים את התקשורת הארגונית על סמך תרבות ארגונית הוליסטית. מדובר בגישה שאיננה מנותקת מכל מה שקורה בעולם הרחב ולמעשה, מיתוג חלל עבודה בכפר סבא משקף את אותה המציאות הקיימת גם בחברות המובילות שמעבר לים. המיתוג יכול ללבוש צורות שונות, בשלטים, בצבעים, בסמלים. כאשר החברה הופכת לממותגת, היא מגבשת לעצמה זהות מובחנת, מבודלת, גורם שעימו העובדים יכולים להזדהות. 

תחושה של "ביחד"
על מנת לקדם מיתוג חלל עבודה במרכז כדאי שיהיה ברור אילו ערכים בדיוק החברה רוצה לקדם. חשוב להגדיר את ה"אני מאמין" של הארגון לפני שמלבישים אותו בלבוש עיצובי. מיתוג חלל נשען על שלטים ומילים, סמלים ומשפטים, מודלים ורהיטים. כאשר התרבות הארגונית מתקשרת עם החלל באופן הנכון, כאשר הסממנים התרבותיים מקבלים לבוש מובחן, הארגון יוצא מכך נשכר, בכל היבט שהוא. 

מיתוג חלל עבודה במרכז מעניק זהות פנימית שמדברת אל ליבם של הלקוחות. אותו מיתוג חלל עבודה בהרצליה או מיתוג בכפר סבא או בכל מקום אחר מייצג דינמיקה ארגונית אקטיבית. המיתוג מעניק אנרגיות חיוביות ויצירתיות. כך מתקבל מקום עבודה שכיף להגיע אליו בבוקר ותחושת ה"ביחד" מקבלת משמעות. 
 

מיתוג ועיצוב – עם משמעות
חברת מדבוקה יכולה לסייע גם לכם, בכל תהליכי מיתוג החלל הנחוצים לכם. מיתוג חלל עבודה בכפר סבא? מיתוג בהרצליה, בראשל"צ או בראש העין? מיתוג של חברת הייטק, חברה לעריכת דין או מיתוג של סטארט אפ? נוכל לסייע בכך באמצעות הלבשת הקירות בלבוש מתאים, שימוש במדבקות קיר מיוחדות ובמוטיבים הלקוחים מהעולם הארגוני המתאים. שימוש בשפה, שימוש בשלטים, שימוש באובייקטים תלת ממדיים ובטפטים – כך ניתן להשיג את המטרה. כך ניתן להעצים את המיתוג, לבנות תרבות ולעצב עם משמעות. 
 

למתן שירות אישי
והגעה עד בית העסק חייגו

072-33-80-357
או מלאו פרטיכם:
 
טלפון
072-33-80-357
כתובת
חיים כהן 30, פתח תקווה
למתן שירות אישי והגעה עד בית העסק
חייגו 072-33-80-357 או מלאו פרטיכם בטופס:
נציגנו יחזרו אליכם בהקדם!