מדבקות ויטראז

חשבתם שעיצוב חדש זה משהו מורכב מאוד, ארוך, יקר וכמובן מסובך? כיום זה בהחלט לא חייב להיות כך. באמצעות מדבקות מיוחדות, אנו יכולים לשפר מאוד את העיצוב של הבית שלנו, של המשרד, של החדרים השונים.

כמובן, חשוב לשים לב שלא מדובר במדבקות פשוטות או רגילות. יש בנמצא פתרונות יוצאים מגדר הרגיל, שמבוססים על העיצוב הקלאסי שנקרא ויטראז. אצלנו, במדבוקה, ניתן למצוא מגוון גדול ביותר של פתרונות מהסוג שנקרא מדבקות ויטראז. באופן כזה, ניתן לשדרג את עיצוב הפנים בהשקעה כספית נמוכה יחסית. רוצים להלביש את הזגוגיות שבבית בלבוש חדש ומרשים? בחרו מדבקות דקורטיביות לזכוכית ולאחר מכן – תשפשפו את העיניים למראה השינוי שייווצר. 

החלון הופך ליצירת אומנות
אלה מכם שנשארים מעודכנים בטרנדים של העיצוב כיום, יודעים כמובן שהטפטים חזרו לאופנה, והפעם בגרסה משופרת המבוססת על ויניל. בין אם אתם מתחברים לרעיון של טפטים לעיצוב הבית ובין אם לאו, באמצעות מדבקות ויטראז תוכלו להעלות בכמה דרגות את עיצוב הבית שלכם. בדרך כלל, אנו לא מעניקים יותר מדי תשומת לב לחלונות שלנו. אנו שוכחים שדרך החלון נכנס לבית אור שמש ובאמצעות עובדה זו נוכל לשפר בקלות אפילו חלון צדדי נחבא. אם נבחר מדבקה לחלון חד צדדי נוכל להשיג בכך תוצאות נפלאות ושוות בהחלט. 

אם אתם אוהבים אסתטיקה, אם יצא לכם להביט בבתי כנסת מרשימים או בכנסיות שבהן מותקנים חלונות ויטראז, אתם וודאי יודעים כיצד הזכוכית הצבעונית יוצרת יופי ועניין. כיום, בזכות מדבקות ויטראז מעולות אין צורך להתקין זכוכיות מיוחדות בכדי ליהנות מהאפקט הזה. באמצעות מדבקות צבעוניות או על ידי בחירה בפתרונות אחרים כגון מדבקות חלביות לזכוכית אתם הופכים בקלות את הבית ליצירת אומנות מרשימה. 

יישום מהיר, למראה מושלם
על מנת להתרשם עד הסוף מהמדבקות המיוחדות, מומלץ לבחון בעין כמה וכמה סוגים של מדבקות ויטראז. כדאי לשים לב לגדלים, לגוונים, לטקסטורה. כאשר בוחרים מדבקות ברמה גבוהה ביותר, מתקבלת תוצאה מושלמת. מדבקות דקורטיביות לזכוכית נראות ממש כמו חלק מהחלון. זה נראה ממש כאילו שדרגתם את החלון עצמו והחלפתם את הזגוגית. 
 

חשוב להוסיף כי מדבקות ויטראז ניתן ליישם ללא קושי, ממש במהירות. אפשר ליצור מהפך סגנוני ועיצובי מושלם בזמן קצר, בלי להיכנס להוצאות ניכרות ובלי בלגן. כמובן, לא רק בבית ניתן ליישם מדבקה לחלון חד צדדי או לחלון מרכזי. ניתן ליישם זאת גם במיטב בתי העסק, המסעדות, בתי הקפה או המשרדים. באופן כזה ניתן להשלים מיתוג חדשני, מרשים ואפילו יוקרתי ביותר. 

מחפשים עיצובים, רעיונות והשראה? רוצים להבין יותר על מדבקות חלביות לזכוכית, על טפטים ועל מיתוג? רוצים לשפר את הבית, העסק, המשרד? במדבוקה ישמחו להגשים לכם את החלום. כי עיצוב ומיתוג, סגנון ושיפור – זה מה שאנחנו אוהבים לעשות. 

למתן שירות אישי
והגעה עד בית העסק חייגו

072-33-80-357
או מלאו פרטיכם:
 
טלפון
072-33-80-357
כתובת
חיים כהן 30, פתח תקווה
למתן שירות אישי והגעה עד בית העסק
חייגו 072-33-80-357 או מלאו פרטיכם בטופס:
נציגנו יחזרו אליכם בהקדם!