מדבקות בריקים

כל מי שמבין בעיצוב יודע כי מיטב העיצובים כיום נשענים לאו דווקא על שבירת קירות או הקמת קירות גבס. מיטב העיצובים הנוכחיים יודעים לשפר וליפות פשוט באמצעות שימוש מושכל בטפטים חדישים או במדבקות.

אילו מדבקות נחשבות כיום למבוקשות במיוחד? אילו מדבקות יכולות לשרג בקלות את הסביבה הביתית או העסקית? יש בהחלט מקום לומר כי זה עניין של סגנון אישי, אבל אם נרצה בכל זאת להיעזר בהכללות, הרי שלא קשה להגיע למסקנה. במדבוקה, המתמחים בעיצוב ובמיתוג, הבחינו כי הפתרונות המבוקשים ביותר הם המדבקות בסגנון הלבנים (בריקים). אך לא רק מדבקות בריקים יכולות לשדרג מאוד את הבית, את הסלון או את המשרד. ניתן להוסיף הרבה מאוד רעננות ויופי באמצעות פתרונות משלימים כגון מדבקות חלביות לחלון. 

רוצים להיחשף למגוון עצום של מדבקות בריקים? רוצים לעצב מחדש את המשרד אבל ההוצאות מפחידות אתכם? אנו, במדבוקה, נשמח לסייע עם פתרונות מעולים, עם מדבקות למשרד, עם אלמנטים חדישים בחזות תלת ממדית ורעיונות מקוריים נוספים. 

מלבישים קירות בעיצוב חדש 
קירות בצבע לבן כבר יצאו מזמן מהאופנה. כמעט איש כבר לא מתרשם מסתם קיר הצבוע לבן, שיוצר רושם חיוור ובהחלט לא מזמין. אבל גם צבעים כאמצעי קישוטי ועיצובי כבר לא מספיקים בכדי לענות על הסטנדרט הגבוה שרבים מאיתנו מצפים לו. הפתרון המתבקש הינו מדבקות בריקים. זו היא דרך ממש קלה, ממש נוחה וממש פשוטה להלביש את הקירות בעיצוב חדש. ואם מוסיפים לכך מדבקות קיר מראה במיקום נבחר, אז מקבלים משהו פשוט מדהים, שנראה מרשים ומרגיש נפלא. 

מעצבים מקצועיים יודעים לומר כי הסוד של עיצוב נכון באמצעות מדבקות בריקים נשען על מיקוד. בדרך כלל, לא יהיה זה רעיון טוב להלביש את כל הקירות שבבית במדבקות מסוג זה. בדיוק באותו האופן שבו לא נרצה לכסות באמצעות מדבקות חלביות לחלון את כל החלונות ללא יוצא מהכלל. העיצוב המדויק אפילו לא יכסה חדר שלם במדבקות הנבחרות אלא קיר אחד שנבחר במיוחד ולעיתים קיר וחצי או מקטע קטן יותר. 
 
 

תוצאה טבעית ומדויקת 
כאשר אנו בוחרים מדבקות בריקים באיכות גבוהה אנו מקבלים תוצאה מאוד מפתיעה. בין אם עושים שימוש במדבקות לעיצוב הבית ובין אם אלה הן מדבקות למשרד, התוצאה נראית טבעית ומדויקת. אפילו במבט מקרוב קשה שלא להתבלבל ולזכור שאלה מדבקות ולא הדבר האמיתי. 

רוצים לעצב את הסביבה שלכם באופן הטוב ביותר? מחפשים רעיונות והשראה? אנו במדבוקה נשמח להיפגש אתכם, אם אתם מעצבים מקצועיים או שאתם בעלי עסקים או בעלי הבית שרוצים לחדש בעצמכם. נוכל להציע לכם מגוון רחב של מדבקות, שלטים, טפטים ומדבקות. כל עיצובי הבריקים, כל הטפטים, מדבקות קיר מראה וכיוצא בזה הינם באיכות גבוהה, עמידות מצוינת וניתנים לניקוי באופן פשוט וקל. 
 

למתן שירות אישי
והגעה עד בית העסק חייגו

072-33-80-357
או מלאו פרטיכם:
 
טלפון
072-33-80-357
כתובת
חיים כהן 30, פתח תקווה
למתן שירות אישי והגעה עד בית העסק
חייגו 072-33-80-357 או מלאו פרטיכם בטופס:
נציגנו יחזרו אליכם בהקדם!