טפט קיר תלת מימד

מתי בפעם האחרונה הבטתם בקירות שסביבכם והייתם באמת מרוצים? מתי בפעם האחרונה חשבתם שנחוץ איזה שהוא שינוי עיצוב, משהו חדש שייפה את הסביבה ויגרום לכם להרגיש הרבה יותר בנוח? אם גם אתם כמו מרבית האנשים רוצים להתחדש ולחדש את הבית, תוכלו לעשות זאת בקלות ואפילו בלא הוצאות ניכרות. במדבוקה, המספקים פתרונות של עיצוב ומיתוג לפרטיים ולעסקים מספרים כי האופנה הנוכחית מדברת על טפטים. אך לא מדובר באותם טפטים ישנים שאולי זכורים לחלקנו מפעם. כיום, מדובר במשהו אחר. יש למשל טפט קיר תלת מימד שנחשב למרשים ביותר מבחינה וויזואלית. יש גם סגנונות אחרים, יותר אורבניים, כדוגמת טפט לבנים אפור. פשוט החליטו מה מדבר אליכם, מהו העיצוב שלכם, וחיש קל – תחדשו ותתחדשו. 

קודם מתרשמים ורק אז - בוחרים
אין ספק כי באמצעות טפט קיר תלת מימד הופכים את הקירות מסתמיים למאוד מיוחדים. הסגנון התלת ממדי מסלק ללא קושי את השעמום הוויזואלי, באמצעות מוטיבים מרשימים לפי הטעם שלכם. גם את זה חשוב להדגיש - טפט תלת מימד לקיר איננו משהו מובנה מראש, סגנון אחד ויחיד שמתאים לכולם. יש כל כך הרבה אפשרויות, שבלי להתרשם מכמה וכמה מהם פשוט קשה מאוד לבחור נכון. 

ראיתם אצל השכנים או החברים טפט קיר תלת מימד וגם אתם רוצים? במגזין עיצוב מודפס או מקוון ראיתם איזה יופי ניתן למצוא כאשר חותרים אל עיצוב סלון בריקים? במדבוקה תוכלו למצוא מגוון עצום של פתרונות עיצוב לשדרוג הבית, למיתוג המשרד, לשיפור סביבת המגורים ולעיצוב עסקים. 

בית ישן? רושם חדש!
בזכות טכנולוגיות הדפסה מתקדמות, ניתן ליהנות כיום ממגוון עצום, אפשר לומר אינסופי של פתרונות לחיפוי קירות. מדובר לא רק בפתרונות מעוצבים היטב אלא גם בכאלה שיכולים לקיים תקשורת ויזואלית עם מרכיבים שונים, לרבות דלתות, חלונות, ריהוט, שטיחים. באמצעות טפט קיר תלת מימד ניתן ליצור את הרושם שגם החדר הקטן יחסית הינו גדול מאין כמוהו. באמצעות טפט לבנים אפור ניתן ממש לקבל את הרושם שהחלפתם את הקיר הישן והמשעמם ובניתם במקומו קיר לבנים חדש. 
 

גם אם יש לכם בית ישן, אין שום סיבה שלא תעניקו לעצמכם מתנה גדולה. גם הבית הישן יכול להפוך כמעט במחי יד לכדי בית חדש, חדיש ומרשים. פשוט בחרו איזה טפט קיר תלת מימד מדבר אליכם.

שאלו את עצמכם איזה מוטיב אתם רוצים בסלון – עצים? אבנים? בריקים? תמונות תלת ממדיות או יצירות אומנות מופשטות? לא משנה איזה סגנון אהוב עליכם במיוחד, תמיד תוכלו למצוא טפט תלת מימד לקיר שיתכתב עם הסגנון הזה. אתרי שתעצבו את הבית, אחרי שתוסיפו מדבקות קיר או טפטים, אחרי שתבחרו עיצוב סלון בריקים תרגישו כאילו עזבתם הכל ונכנסתם לבית חדש, כמי שתמיד רציתם. 
 

למתן שירות אישי
והגעה עד בית העסק חייגו

072-33-80-357
או מלאו פרטיכם:
 
טלפון
072-33-80-357
כתובת
חיים כהן 30, פתח תקווה
למתן שירות אישי והגעה עד בית העסק
חייגו 072-33-80-357 או מלאו פרטיכם בטופס:
נציגנו יחזרו אליכם בהקדם!