הדפסת קנבס

קל ללכת שבי אחר ההנחה שהדפסות זה עניין משרדי, משהו טכני שמאפשר לשכפל דפים ועמודים. למעשה, טכנולוגיות דפוס מתקדמות מאפשרות להפיק מגוון רחב של פתרונות עיצוב מיוחדים, לפעמים אפילו מופלאים, למשרד, לבית ולכל מקום אחר.

בין החידושים היפים של השנים האחרונות ניתן למצוא את ההדפסות על גבי קנבס. הדפסת קנבס יכולים להתאים מאוד כקישוט מרכזי בלב ליבו של הסלון. אך באותה המידה, הדפסה על קנבסים יכולה להתאים גם כדי לעטר חללים נרחבים מאוד של גלריות, של בתי יוקרה, של בתי מלון, משרדים ומבנים ציבוריים. 

למי תוכלו לפנות על מנת להשיג לעצמכם הדפסת קנבס מרהיבה? אנו מזמינים אלכם להכיר את מדבוקה, שמתמחה בשיפור ועיצוב משרדים, עסקים, מותגים ובתים. באמצעות הדפסת תמונת קנבס ניתן לשפר את התדמית של עסק או את הרושם שיוצר חדר העבודה. באמצעות ההדפסה ניתן לשנות את היחסים בחלל פנים ולהרגיש פשוט אחרת. 

אומנות של עיצוב 
בימים עברו, באמצעות קנבס נהגו לייצר בדים לשימושים שונים, לרבות מפרשי אוניות או שקים להובלה. אך בזכות סגולותיו המיוחדות של הבד הזה, הוא אומץ בחום על ידי אומנים שהשתמשו בו בתור בד לציור.

מיטב יצירות האומנות הכבירות של ההיסטוריה האנושית מוצגים עד היום על גבי קנבס מתוח. אך בעת המודרנית, הדפסת קנבס מאפשרת לכל בית להפוך למעין גלריה קטנה. בכל בית ניתן להציג העתקים ותדפיסים של כל יצירה שרק רוצים. במקביל, ניתן כמובן לצייר על קנבס, כמיטב המסורת, ולאחר מכן לבצע מתיחת קנבס כך שניתן יהיה להציג את היצירה באופן הראוי, המרשים והמתבקש. 

אם אתם חובבי אמנות, הדפסת קנבס יכולה בהחלט לאפשר לכם להתבסם מהניחוח שלה היכן שתרצו. בחדר השינה, בסלון, בחדר העבודה או במשרד. אפילו אם מה שאתם אוהבים אלה ציורים של אומנות מודרנית, אולי דימויים מופשטים או תצורות גיאומטריות נאות, הדפסה על קנבסים תתאים לכם מאוד. התרשמו מהמגוון של האפשרויות שמדבוקה תוכל להציע לכם בנושא זה, ותחדשו את עולמכם בעיצובים נפלאים.
 

מיטב ההדפסות – בקרוב אצלכם
לא רק אומנות, טובה ככל שתהייה, תוצג במיטבה לאחר שמבצעים מתיחת קנבס מדויקת. אין כל קושי להציג באופן כזה גם את מיטב התמונות שלכם, של בני משפחותיכם, את מיטב הצילומים שאספתם מפה ומשם. 

רוצים להדפיס בגדול תמונה נבחרת, על גבי קנבס מרשים? רוצים ליצור מונטז' של תמונות באמצעות הדפסת קנבס בהפרדת צבעים מדויקת? כעת זה אפשרי. כעת, גם אתם יכולים. פנו למדבוקה ותבינו כיצד ניתן להוציא אל הפועל הדפסת תמונת קנבס בכל צורה שרק תרצו.

שיפצתם את הבית ואתם רוצים ליהנות מגימור אומנותי ויצירתי? אולי רוצים רק להתחדש מבלי לשפץ אך עם עיצובים יפים, במחיר השווה לכל נפש? מיטב ההדפסות יכולות להיות בקרוב – גם אצלכם!
 

למתן שירות אישי
והגעה עד בית העסק חייגו

072-33-80-357
או מלאו פרטיכם:
 
טלפון
072-33-80-357
כתובת
חיים כהן 30, פתח תקווה
למתן שירות אישי והגעה עד בית העסק
חייגו 072-33-80-357 או מלאו פרטיכם בטופס:
נציגנו יחזרו אליכם בהקדם!